Vizyonumuz;

Çağımızda başdöndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir. Şirketimiz, sunduğu ürünler ve hizmetler açısından direkt insan sağlığı ve insan hayatını kolaylaştırması ile ilgili olduğu için, sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, önde olmayı hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda;

  • - Şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünleri ile ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesi
  • - Satılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir şirket olmak
  • - Dengeli ve sağlam büyümek
  • - Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz;

Mekanik Hırdavat, kuruluşundan bu yana geçen kısa süre içinde, temel vizyon olarak belirleyip deklare ettiği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını bütün Türkiye'yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.

Mekanik Hırdavat, uzman kadrosu ve ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.